معاونت خواهران

«بسمه تعالی»

با عرض سلام خدمت والدین محترم

ضمن تشکر از حسن اعتماد شما به مجموعه فرهنگی مذهبی مسجد المنتظر عج و قدر دانی از حضور گرم شما در این مجموعه، خواهشمندیم جهت ارائه خدمات مطلوب تر به دختران عزیزمان مطالب زیر را با دقت مطالعه و تایید بفرمایید :

۱. ثبت نام شما در طرح صالحه برای بازه زمانی یکساله انجام می گردد، و در صورت انصراف و یا تغییر شرایطی که منجربه عدم حضور و ادامه دوره می گردد، از طرف مجموعه هزینه به فرد انصرافی عودت نخواهد شد.

۲.با توجه به اینکه امور تربیتی، بدون حضور فعال و آگاهانه مادران عزیز، قطعا با شکست مواجه خواهد شد، این مجموعه در زمان حضور فرزندتان به عنوان متربی، سلسله همایش هایی با عنوان "همایش مادرانه" جهت آگاهی بخشی و هم فکری مادران برگزار می کند و حضور شما به عنوان مادر متربی در این همایش ها الزامی است.

۳. طرح صالحه پک کاملی از برنامه های تربیتی و معرفتی و تفریحی از جمله کلاس ها و اردوها و هیات و برگزاری مراسمات ملی ومذهبی و... می باشد و در صورت ثبت نام در این طرح، فرزندتان ملزم به حضور در تمامی برنامه هایی است که برای گروه سنی او آماده شده است و این برنامه ها قسمت مهمی از اهداف تربیتی مجموعه را شامل می شوند، که در صورت عدم حضور، مسولیت کامل نشدن اهداف تربیتی بر عهده والدین می باشد.

۴. از پذیرش و ثبت نام افرادی که در سایر پایگاه ها عضویت دارند معذوریم، در صورت تمایل باید پرونده بسیج به پایگاه المنتظر عج منتقل شود

۵. طبق قوانین جاری در مجموعه و طرح صالحه، از پذیرش و ثبت نام مجدد افرادی که در دوره قبل، بیش از 8 جلسه غیبت غیر موجه داشتند، معذوریم. تبصره: افرادی که نامه تایید از مربی دوره قبل داشته باشند اجازه ثبت نام دارند

۶. حضور در مجموعه برای تمام متربیان باید با حداقل پوشش مانتو و شلوار و روسری بلند پوشیده باشد (حتی با داشتن چادر) اولویت اول پوشش چادر است ولی الزامی نیست

۷.به دلیل یک ساله بودن طرح صالحه و امکان عدم همکاری برای عزیزانی که در مسیرهای دورتر هستند، ثبت نام فقط از بین متقاضیان محدوده بلوار شهید صادقی، بلوار موسوی قوچانی، بلوارکلاهدوز، خیابان آبکوه، بلوار ابوطالب، خیابان دستغیب، بلوار خیام ، میدان فردوسی و بلوار فرامرز انجام میپذیرد . از بین متقاضیان خارج از محدوده فقط در صورت عدم تکمیل ظرفیت، ثبت نام انجام خواهد شد، که در این حالت هم اولویت با افرادی است که به مجموعه نزدیکتر باشند.

8-در صورت مشاهده هر نوع رفتار خارج از عرف یا غیر اخلاقی توسط متربی، مجموعه هیچ الزامی برای ادامه همکاری با متربی را ندارد و در صورت مشاهده از ادامه حضور ایشان ممانعت به عمل می آید.

پیشاپیش از مشارکت و همکاری شما عزیزان سپاس گذاریم

با تشکر

مدیریت مجتمع فرهنگی مذهبی مسجد المنتظر عج